چگونه طراحی فروشگاه اینترنتی با بهترین کیفیت داشته باشیم؟

چگونه طراحی فروشگاه اینترنتی با بهترین کیفیت داشته باشیم؟

 1. صفحه نخست
 2. وبلاگ
 3. چگونه طراحی فروشگاه اینترنتی با بهترین کیفیت داشته باشیم؟

طراحی فروشگاه اینترنتی یا همان فروشگاه آنلاین شما می تواند بهترین فرصت برای اثبات ارزش نام برندتان به مشتریان تان باشد. برای رسیدن به این هدف، شما باید به مشتریان دلایلی ارائه دهید تا از فروشگاه اینترنتی شما خرید کنند، نه از طریق فرشگاه آنلاین آمازون. این واقعیت را در نظر داشته باشید که ۴۸٪ از جستجوی آنلاین محصولات در ایالات متحده از آمازون آغاز می شود و شما تنها فروشگاهی نیستید که با طراحی فروشگاه اینترنتی اقدام به فروش آنلاین نموده اید.

آمازون از نظر تجربه کاربری و قیمت در بهترین کلاس طراحی فروشگاه آنلاین قرار دارد. اخیراً آنچه در مورد آمازون مشاهده می شود فراتر از قیمت و تجربه کاربری آسان است

دلایلی که باعث می شود تا طراحی فروشگاه اینترنتی آمازون در بهترین کلاس فروشگاه های آنلاین قرار گیرد عبارتند از:

 • آمازون شخصی سازی می شود
 • پرداخت در آمازون به راحتی انجام می شود
 • تصاویر، فیلم ها و توضیحات محصولات در آن کامل است
 • فروش بیش از حد و فروش متقابل
 • فیلتر کردن آسان محصولات، جستجوی راحت و پیمایش سریع در بین محصولات
 • بسیاری از افراد تمایل دارند تا از وب سایت هایی استفاده کننده که به آنها احساس تعلق دهد، کارمندانی آگاه داشته باشد و سیاست های بازگشت کالا در آن آسان باشد.

اگر می خواهید کاربران از طراحی فروشگاه آنلاین شما بازدید کنند و از آن خرید نمایند. جایی که می توانید تجربه کاربر پس از فروش را کنترل کنید، شما به یک طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز دارید که باعث شود بازدید کنندگان شما احساس کنند عضو فروشگاه شما هستند و می توانند به شما اعتماد کنند. فروشگاه آنلاین خود را شخصی سازی کنید.

بهترین طراحی فروشگاه اینترنتی به طور کلی به سایتهایی تعلق می گیرد که از طریق سازگاری با لوگوی تجاری شما، UX پاسخگو و ریسپانسیو بودن برای تلفن همراه و یک فرآیند تسویه حساب سریع، موفق به ایجاد یک تجربه کاربری عالی برای کاربران فروشگاه اینترنتی ایجاد نمایید.

با استفاده از رنگ های روشن، گرافیک جالب و حتی فایلهای گرافیکی، کاربران را به تعامل و خرید از فروشگاه آنلاین خود تشویق کنید.
به طراحی فروشگاه اینترنتی پاسخگو اقدام نمایید، کاربران باید با سایت در تعامل باشند، سعی کنید تا سایت شما کاربر پسند باشد
در طراحی فروشگاه اینترنتی حتما برای کاربران خود پشتیبانی در نظر بگیرید، کاربران تمایل دارند تا مطمئن شوند که کسی پاسخگوی آنها خواهد بود
برند سازی کنید، سعی کنید تا برند خود را داشته باشید و آن را به کاربران خود معرفی کنید
به طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی خود با سیستم مدیریت محتوای عالی، ویژگی های بهینه سازی موتور جستجو SEO، بازاریابی دیجیتال و ارائه تجربیات خرید کاربران در دستگاه های تلفن همراه بپردازید
مشتریان دوست دارند پس انداز کنند، سعی کنید در مورد فروش و تخفیفات خود پیشنهادات استراتژیک داشته باشید، اینکه چه کالاهایی را تخفیف دهید، به چه کسی و هر چند وقت یک بار تخفیف دهید همه اینها در حالی است که وفادارترین خریدارهای خود را در اولویت قرار دهید.
سعی کنید تا تجربه کاربری خسته کننده ای هنگاه طراحی فروشگاه اینترنتی خود در نظر نگیرید
خرید از فروشگاه آنلاین خود را آسان کنید، فرآیند عضویت در سایت را سهولت بخشید
اطلاعات تخصصی محصولات خود را درج نمایید و اجازه دهید تا کاربران بتوانند محصولات فروشگاه شما را باهم مقایسه نمایند
سایت خود را کاملاً سفارشی و پاسخگو در زمان واقعی طراحی کنید!
توجه داشته باشید که ۳۰ درصد از جلسات به دلیل طراحی صفحه اصلی فروشگاه شما می باشد، پس هنگام طراحی صفحه اصلی سایت خود به نکات زیر توجه کنید

لیستی از عناصری را که صفحه اصلی باید شامل شود بصورت زیر است:

 • یک عنصر قصه گویی داشته باشید
 • ذهنیت ساده داشته باشید (یعنی نیازی به درج تمامی موارد نیست)
 • یک ویدیو، در صورت امکان، برای توصیف اینکه شما کی هستید و هدف تجاری شما چیست.
 • اثبات اجتماعی از طرف مشتریان و نشریات.
 • گزینه های فروش ویژه، به ویژه برای محصولات جدید یا تبلیغات دیگر.
 • در نهایت به این نکته توجه داشته باشید که فروشگاه آنلاین شما در چه مرحله ای است آیا نیاز به باز طراحی دارد یا اینکه موارد ذکر شده در بالا را می توانید در سایت خود بیابید.

ما در گروه طراحی و توسعه آرسام تک به شما کمک میکنیم تا با بهترین روش های روز دنیا یک فروشگاه اینترنتی منحصر به فرد برای کسب و کارتان داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

۰۲۱۷۶۲۳۵۰۷۶
۰۲۱۷۶۲۳۴۹۸۲

فهرست

تماس

باز کردن چت
با ما در تماس باشید