طراحی کاتالوگ و بروشور

  1. صفحه نخست
  2. طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی و چاپ بروشور بیان گر کسب و کار شما است و از این جهت حائز اهمیت است که هر صنفی میتواند کالا یا خدمات خود را به گونه ای حرفه ای  و متفاوت در نگاه مخاطبان به تصویر بکشد. طراحی بروشور و کاتالوگ یکی از ظریف ترین طراحی ها می باشد و خاص و منحصر به فرد بودن طرح ،  نقش مهمی در جلب نگاه مشتریان گرامی دارد.

در طراحی کاتالوگ و بروشور علاوه بر خاص بودن ایده طرح ، باید به سایر نکات کلیدی نیز توجه کرد، از جمله : جذابیت و خلاقیت طرح، محتوای موثر، هویت سازی، خلق پیام. بنابراین فروش قوی یک محصول به چگونگی طراحی گرافیکی کاتالوگ آن بستگی دارد تا بین صدها رقیب خود متفاوت و خاص باشید.

طراحی کاتالوگ تاثیر گذار و گویا از مولفه هایی است که می تواند احتمال انتخاب شما توسط مشتری را افزایش می دهد. به کار گیری ایده های خلاقانه، توجه به ساختار هویت بصری، تصاویر و عکاسی حرفه ای و استفاده مناسب از امکاناتِ به روز چاپ در طراحی کاتالوگ باعث می شود تا کاتالوگ شما بیشترین تاثیر را در جلب مشتریان جدید داشته باشد. آرسام تک با ارائه خدمات ویژه در زمینه طراحی و چاپ انواع کاتالوگ و بروشور (تک برگ، لتی و دفترچه ای) آماده خدمات رسانی به شرکتها، موسسات و سازمانها می باشد.

برای مشاوره در خصوص طراحی کاتالوگ و بروشور با ما تماس بگیرید.

فهرست

تماس

باز کردن چت
با ما در تماس باشید