طراحی پوستر تبلیغاتی و طراحی آگهی های تبلیغاتی برای ارائه محصول و خدمات شرکت انجام می‌شود. هر شیوه از ارائه تبلیغات در ابعاد خاص خود و بنا به درخواست مشتری برای مخاطبین مشخص توسط کارشناسان آرسام تک صورت می گیرد.

طراحی آگهی تبلیغاتی

طراحی آگهی تبلیغاتی در روزنامه‌ها و مجلات معتبر از راهکارهای مناسب برای تبلیغات محصولات و خدمات شرکت است. یکی از اهداف آرسام تک در طراحی آگهی تبلیغاتی استفاده از روشهای نوین، ایده پردازی، تصویر سازی، عکاسی حرفه ای و ساخت یک سناریو برای طراحی یک آگهی جذاب و تاثیر گذار است.

طراحی پوستر تبلیغاتی

پوسترها دارای کاربردهای متفاوت تجاری و فرهنگی می‌باشند. تیم طراحی آرسام تک به طراحی پوستر نگاه ویژه ای دارد. خدمات ما شامل طراحی پوستر تبلیغاتی، طراحی پوسترهای علمی و طراحی پوستر همایش می باشد. پوسترها معمولا با توجه به موضوع کنفرانس، همایش یا رویداد شما طراحی می شوند و سعی می شود تا تصویری گویا ، مفهومی و صریح به همگان نشان داده شود

پوسترها واقعه‌ای را تبلیغ می‌کنند و بر پیامی کلیدی تمرکز دارند. اصول روانشناختی، جامعه شناختی زیادی در طراحی یک پوستر نقش دارد. علاوه بر این موارد شناخت علمی رنگ و اصول چاپ نیز در طراحی پوستر از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
آرسام تک علاوه بر تیم خبره ای که در زمینه طراحی گرافیک دارد، تمامی خدمات چاپی شما را در زمینه پوستر با کادری متخصص و مجرب خدمت حضورتان ارائه خواهد کرد.
برای مشاوره در خصوص طراحی پوستر و آگهی با ما تماس بگیرید               

۰۲۱۷۶۲۳۵۰۷۶
۰۲۱۷۶۲۳۴۹۸۲

فهرست

تماس

باز کردن چت
با ما در تماس باشید