افزایش فروش و ارتقاء کسب و کار

طراحی حرفه ای وب سایت به منظور افزایش فروش،رشد و ارتقاء کسب کار شما

امنیت و کیفیت بالا

تامین امنیت کامل وب سایت به همراه خدمات با کیفیت قبل و پس از فروش (پشتیبانی یکساله رایگان)

طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو)

طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) سایت شما به منظور نمایش صحیح وب سایت در دستگاه های موبایل و تبلت

طراحی وب سایت گروه آرسام تک

از یک سایت اینترنتی می توان برای ایجاد ارتباط موثر میان اعضای یک سازمان استفاده کرد بصورتی که هر یک از اعضا در هرجا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمانی دست پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.
همچنین شما می توانید با در اختیار داشتن یک سایت خوب و مناسب و کارا فعالیت شرکت خود را به دیگران معرفی کنید و از این طریق مشتریان را با محصولاتی که ارائه می دهید آشنا سازید.
به این ترتیب در اختیار داشتن یک سایت مناسب می تواند برای شما بسیار سودمند باشد و شما را به سمت رشد و ترقی و رسیدن به اهدافتان هدایت سازد.
طراحی سایت طبق استاندارهای W3C ، گارانتی یک ساله ، طراحی سایت با گرافیک اختصاصی و مشتری مداری چهار اصلی است که از اولین روزهای تاسیس تلاش بر پایبند بودن به آن داشته ایم.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت حرفه ای

دپارتمان برنامه نویسی و طراحی وب سایت آرسام تک با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان توسعه نرم افزار، در تلاش هستند تا خدماتی حرفه ای را با آخرین تکنولوژی های جهانی در زمینه طراحی سایت، در اختیار مشتریان خود قرار دهند.
یک طراحی وب سایت حرفه ای می تواند معرف شما به بهترین شکل ممکن باشد. زیرا که داشتن یک سایت خوب همانند یک دفتر کاری خوب و شیک عمل می کند.
همچنین داشتن یک اپلیکیشن موبایل مناسب و کاربردی برای کسب و کار شما، می تواند تا حد زیادی در ارتباط موثر شما با مشتریان قدیمی و همچنین جذب مشتریان جدید کاربرد داشته باشد.
دپارتمان طراحی وب سایت آرسام تک با دارا بودن کارشناسان و طراحان مجرب در زمینه های راه اندازی وب سایت و ایجاد بسترهای مناسب جهت شکوفایی کسب وکارهای اینترنتی، آماده خدمات رسانی به کلیه کاربران گرامی می باشد.
تخصص ، تعهد و تلاش مستمر مجموعه آرسام تک، خصوصیاتی است که کلیه افراد در همکاری با آرسام تک لمس خواهند نمود.
در راستای پیشرفت روز افزون دنیای وب، داشتن یک وب سایت حرفه ای می تواند شما را همانند داشتن یک تریبون قوی به دیگران نمایش دهد. امروزه نیاز مستمر مدیران کسب و کار به تریبون های تبلیغاتی جهت نمایش خدمات به مخاطبان بیشتر احساس می شود.

ما در کنار شما خواهیم بود تا امپراطوری خود را در دنیای مجازی ایجاد کنید. گروه ما کلیه تجربیات خود را از شروع کار در اختیار شما قرار می دهد و از هیچ تلاشی در جهت ارتقا و بالابردن سطح کار پروژه شما دریغ نخواهد کرد.

آرسام تک با توجه به تجربه بالای خود در خصوص ایجاد و توسعه نرم افزارهای تحت وب می کوشد، شرایطی ویژه برای مشتریان خود فراهم آورد تا با کمترین زمان و هزینه ی ممکن، به بیشترین بازدهی در پروژه دست یابیم.

نکات مهم در طراحی وب سایت

طراحی وب سایت یک کار حرفه ای است، اگر شما طراحی وب سایت خود را در دست افرادی که تجربه ی کمی دارند قرار دهید، مطمئنا به نتیجه مطلوب نخواهید رسید.
امروزه اهمیت داشتن یک سایت خوب بسیار بالاست، زیرا اگر سایت با هدف گذاری مناسب و هزینه ی مناسب بسته شود، می تواند کسب و کار شما را در دنیای مجازی بیشتر از دنیای واقعی کند!
زیرا شما وقتی خواب هستید، وقتی مسافرت می روید و یا وقتی در راه رفت و آمد از منزل به سرکار هستید، سایت شما فعال و آماده ی خدمت رسانی و کسب و درآمد است.

پس باید برای طراحی سایت خود برنامه ی ویژه ای داشته باشید.

برای ایجاد این برنامه ی ویژه، احتیاج به دانش در خصوص کسب و کار و همچنین آشنایی و تجربه کامل در بازار نت و دنیای مجازی داریم.
ما در آرسام تک تمامی تجربه و دانش خود را به کار می گیریم تا با کمک شما بتوانیم بهترین نتیجه را بدست آوریم.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی ایجاد نقشه تجاری برای کسب و کار شما در دنیای مجازی، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

مزیت های داشتن یک وب سایت حرفه ای

کسب درآمد بیشتر

مهمترین علل برای طراحی وبسایت، کسب درآمد بیشتر، ارتقاء کسب و کار و مسائل اقتصادی است. اگر شما سایتی طراحی کنید که برای شما منفعت مالی نداشته باشد، کلیه پول خود را به دور ریخته اید. حال ۵۰ هزار تومان هزینه کرده باشید، ویا ۵۰ میلیون تومان. ما در کنار شما خواهیم بود تا کسب و کار شما را در دنیای واقعی به دنیای مجازی بیاوریم و امپراطوری جدیدی برای شما ایجاد کنیم.

نمایش خدمات و محصولات

خیلی از افراد برای تبلیغ محصولات و خدمات خود از تراکت ها و یا بروشورها و یا بیلبورد های تبلیغاتی استفاده می کنند. اما این تبلیغات یا بسیار هزینه بر است و یا نتیجه ی گرفته شده از آنها بسیار ضعیف است. تبلیغاتی که همواره پابرجا باشد، تبلیغاتی که در تمامی ۲۴ ساعت روز قابل دسترس عموم باشد، تبلیغاتی که محصولات و خدمات شما را به راحتی به دیگران معرفی کند… و از همه مهمتر تبلیغاتی که کم هزینه باشد و نتیجه ای خوب داشته باشد، ایجاد بستری در وب برای معرفی کسب و کار است که آن با طراحی سایت محقق می گردد.

سایت ، دفتری که ۲۴ ساعته باز است!

شما با داشتن یک سایت حرفه ای می توانید خود را به خوبی در دنیای مجازی معرفی کنید. علاوه بر آن وجود یک وبسایت هدفمند می تواند مشتری های شما را زیادتر کند. اما در کنار همه ی اینها بزرگترین مزیت داشتن سایت، ارتباط ۲۴ ساعته با کلیه ی بازدیدکنندگان و مشتریان سایت است. و این یعنی دفتر کاری که برای شما در تمامی ۲۴ ساعت باز است. با طراحی سایت شایگان همگام باشید.

استفاده بیش از پیش از اینترنت

امروزه کلیه کسب و کارهای موفق ، در دنیای مجازی، اقدام به طراحی وب سایتی حرفه ای کرده اند، زیرا که به اهمیت وجود یک دفتر مجازی در دنیای اینترنت پی برده اند. دنیا در حال پیشرفت و دگرگونی است و مردم در این پیشرفت هر روز بیشتر از دیروز از اینترنت استفاده می کنند. پس اگر هنوز دست به کار نشدید، با دپارتمان طراحی سایت آرسام تک همراه باشید.

استفاده بیش از پیش از اینترنت

امروزه کلیه کسب و کارهای موفق ، در دنیای مجازی، اقدام به طراحی وب سایتی حرفه ای کرده اند، زیرا که به اهمیت وجود یک دفتر مجازی در دنیای اینترنت پی برده اند. دنیا در حال پیشرفت و دگرگونی است و مردم در این پیشرفت هر روز بیشتر از دیروز از اینترنت استفاده می کنند. پس اگر هنوز دست به کار نشدید، با دپارتمان طراحی سایت آرسام تک همراه باشید.

باز کردن چت
با ما در تماس باشید
Powered by