همه ما اهمیت ظاهر بسته بندی محصولات را میدانیم. . یکی از راه‌های بازاریابی مجموعه های تجاری، به اشتراک گذاشتن طراحی جعبه‌ها و نحوه بسته‌ بندی کالاهایشان در رسانه ها است. طراحی بسته بندی و جعبه خلاقانه برای کسب موفقیت در میان رقبا و شناخت محصولات شرکت از محصولات بازار از اولین نیازهای هر کمپانی برای موفقیت است.
طراحی بسته بندی خوب شامل طراحی است که از محصول شما در طی حمل و نقل، انبار داری ، قفسه مغازه و در منزل مشتریان مراقبت کند. تا زمانی که توزیع محصول را در زمان و محل مناسب ارائه کند. یک طراحی مناسب بسته بندی محصول میتواند بسیار موثرتر از سایر روش های گران قیمت تبلیغ مانند تلویزیون یا سایر روش های چاپی باشد.
انتخاب رنگ از ارکان طراحی بسته بندی است. هر جنس و کالا، رنگ خاص خود را می طلبد و طراح می بایست با دانش و اطلاع کافی دست به انتخاب رنگ بزند. طراح بسته بندى باید با توجه به توان اقتصادى مصرف کنندگان، بسته بندى را طراحى کند. براى مثال براى خانواده هاى کم درآمد که وجه اقتصادى مهم است.
از جمله توانایی های آرسام تک، چاپ، طراحی و بسته بندی محصولات شامل : بسته بندی مواد غذایی ، بهداشتی و دارویی ، پوشاک و البسه ، رستوران و فست فود ، شیرینی و شکلات و موارد خاص و خلاقانه و انواع محصولات تبلیغاتی و صنعتی است.
طراحی بسته بندی زیبا و بی نقص محصولات بی شک یکی از عوامل ترغیب کننده مشتری برای خرید است. آرسام تک با استفاده از خلاقیت متخصصان خود اقدام به طراحی بسته بندی محصولات مختلف می نماید.

طراحی بسته بندی
فهرست

تماس

باز کردن چت
با ما در تماس باشید